Vyšel Wreckfest na Nintendo Switch

Vyšel Wreckfest na Nintendo Switch
Vyšel Wreckfest na Nintendo Switch
Vyšel Wreckfest na Nintendo Switch
Vyšel Wreckfest na Nintendo Switch

Čas se oprostit od dopravních předpisů počítače, Playstationu a Xboxu

Wreckfest Nintendo Switch

Porušte pravidla, naskočte do agresivních závodů a přetáhněte své limity na Nintendo Switch™ s pořádnýma kárama, intenzivní akcí, a šílenou fyzikou. Tato závodní hra ve stylu demoličních derby je nacpaná vylepšeními a úpravami auta ať už se chystáte na demoliční derby přidáním zesílených nárazníků, ochranou klecí, a postranními chráničemi nebo připravujete auto na peckovej závod úpravami motoru. Každý náraz je odměněn, řiďte bezohledně nebo čistě, rozhodnutí je na vás! Nebo si do závodu vezměte školní autobus a rozdrťte své protivníky.

Jedinečné závodní zážitky

Vzrušující závodní akce bez pravidel s jedinečnými okamžiky, kterých lze dosáhnout pouze díky realistické fyzikální simulaci. Užijte si šílené závody na vysokorychlostních okruzích, čelte totálnímu destrukčnímu šílenství na bláznivých tratích s křižovatkami a protijedoucím provozem anebo rozpoutejte demoliční chaos v arénách derby.

Úžasná auta

Naše auta jsou stará, omlácená a vyspravovaná... Styl a osobnost z nich jen srší! Od starých amerických úderníků přes živá evropská auta po zábavné asijské vozy – nic podobného v ostatních hrách nenajdete.

Významné úpravy

Změňte nejen vzhled svého auta, ale také mu vylepšete zbroj – vyztužte je těžkým železem, které vás chrání před poškozením, ale také přidává váhu, což má vliv na ovládání vozu. Upravte své auto a udělejte z něj robustní tank nebo křehkou, ale bleskově rychlou raketu – anebo cokoliv mezi tím!

Hra více hráčů

Zlikvidujte kamarády online a otestujte limity závodění, zatímco budete usilovat o titul demoličního mistra!

Náročné režimy

Užijte si nesmírnou zábavu s kombajny, sekačkami na trávu, školními autobusy, tříkolkami a spoustou dalších.

Režim kariéry

Bojujte v šampionátech, získávejte zkušenosti, odemykejte si nová vylepšení a auta a staňte se šampionem Wreckfestu všech dob!