Vyšla akční střílečka z pohledu třetí osoby Remnant 2

Vyšla akční střílečka z pohledu třetí osoby Remnant 2
Vyšla akční střílečka z pohledu třetí osoby Remnant 2
Vyšla akční střílečka z pohledu třetí osoby Remnant 2
Vyšla akční střílečka z pohledu třetí osoby Remnant 2

V Remnant 2 se postavíte smrtícím stvůrám a bossům z děsivých světů

Hrajte sólo či v kooperaci se dvěma dalšími kamarády.

Společnosti Gearbox Publishing a Gunfire Games vydávají Remnant II, pokračování veleúspěšné hry Remnant: From the Ashes. Vžijete se do přeživších, kteří se postaví proti novým smrtícím stvůrám a bossům z děsivých světů.

Hrajte sólo či v kooperaci se dvěma dalšími kamarády, prozkoumejte hlubiny neznáma a zabraňte zlu, aby zničilo samotnou realitu. Abyste uspěli, budete se muset spoléhat na vlastní schopnosti a svůj tým, abyste překonali ty nejtěžší výzvy a předešli vyhynutí lidstva. 

Napínavý bojový zážitek ala Remnant – Kombinace metodického a frenetického střeleckého/kontaktního souboje se vrací s vychytralými nepřáteli a bitvami proti velkým bossům. Vyberte si specifické vybavení a zbraně a přizpůsobte se různým biomům a bitvám, které vás čekají. Kvůli bossům se budou muset hráči na vyšších úrovních spojit, aby zdolali tuto výzvu a pokusili se získat ty nejlepší odměny. 

Objevte nové světy – Hráči mohou cestovat sami nebo s přáteli jako tým po podivných nových světech, zamořenými bájnými stvůrami a smrtícími nepřáteli, zatímco se budou snažit zůstat naživu. Ve hře je několik světů, které můžete prozkoumat, s různými druhy příšer, zbraní a předmětů. Používejte a vylepšujte objevené předměty a vrhněte se na drsnější výzvy. 

Nekonečná znovuhratelnost – Rozvětvené úkolové linie, augmentace, výroba a kořist za odměnu otestují odhodlání i těch nejzocelenějších hráčů v dynamicky generovaných dungeonech a oblastech. Průchody hrou budou náročné, rozmanité a uspokojivé, neboť hráči budou vyhrávat proti neutuchající přesile. Do různých světů jsou zapleteny rozmanité příběhy, které hráče povzbuzují k průzkumu a opakovaným návštěvám. 

Nový pokrok archetypů – Rozšířený systém archetypů hráčům poskytuje jedinečné pasivní bonusy a strhující schopnosti. Během hraní si můžete odemknout několik archetypů najednou, rozvíjet je a kombinovat, a dosáhnout tak rozmanitého herního stylu. 

Přežít v postapokalyptickém světě se můžete pokusit na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series X|S.