Vyšla Monster Energy Supercross 6

Vyšla Monster Energy Supercross 6
Vyšla Monster Energy Supercross 6
Vyšla Monster Energy Supercross 6
Vyšla Monster Energy Supercross 6

Najděte v sobě závodníka pod vedením trenéra Jeremyho McGratha alias „Krále superkrosu“

Díky 8 různým herním režimům nová kapitola historické značky slibuje představení skutečného ducha superkrosu, neboť kombinuje vášeň pro soutěžení a touhu užívat si terénní motorky. Závodní legenda Jeremy McGrath povede hráče na výpravě do světa superkrosu: od počáteční výuky a výzev v Supercross Academy až po na míru šité úkoly a trénink. „Král superkrosu“ bude zaučovat nováčky i staronové hráče, aby pod jeho vedením ovládli nově renovovanou hratelnost, která je stejnou měrou realistická jako uspokojivá. Nehledě na počáteční úroveň schopností najdou hráči řadu nových nástrojů a nastavení, díky kterým si budou moct zcela přizpůsobit jízdní pomůcky (např. automatické zatáčení, automatické brzdy, automatický plyn atd.) a možnosti sestav motorek. Najít to správné nastavení motorky bude klíčové, pokud se budete chtít dostat na vrchol režimu kariéry a šplhat po žebříčku od prvních závodů třídy 250SX až po bitvu o titul mistra třídy 450SX.

Jízda je životní styl a stejně jako v reálném životě si budou moct hráči Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 užívat svou motorku i mimo závody. Nový Supercross Park je dokonalé místo, kde můžete relaxovat sami či s kamarády; je to obří volné prostředí s pěti různými oblastmi, které zahrnují obrovské skokánky, originální tratě a spoustu věcí, které můžete prozkoumat, zatímco si dáte pauzu od soutěžení. Závodníci si užijí jízdu na plný plyn z Vrcholku a také vzrušující kaskadérské kousky na Letišti, kde se budou prohánět mezi hangáry a opuštěnými letadly; ti nejzvídavější se mohou pokusit odhalit tajemství Kamenolomu, zatímco na Stadionu se bude každý cítit jako šampion arény. Kromě volného pohybu se mohou hráči v páté oblasti – inspirovanou skutečným FanFestem – zotavit ze zranění díky specifickým výzvám systému Rider Shape nebo se pokusit zdolat speciální mise od Jeremyho McGratha a zlepšit si schopnosti.

Zcela nový herní režim, který můžete hrát na rozdělené obrazovce, vám navíc okoření zábavu s přáteli: Rhythm Attack sestává z rychlých závodů 1v1 na rovném úseku. Žádné zatáčky, žádné druhé šance: závodníci budou soutěžit v jednoduchém vyřazovacím turnaji do té doby, dokud nebude korunován šampion.

Dva nové přídavky obohatí online zážitek: zcela poprvé umožní kompletní konzolový cross-play vyhledávání online zápasů na všech konzolových systémech, zatímco nový systém hodnocení bude neustále sledovat online úspěchy.

A po úspěchu předchozích verzí se vrací i editor helem a tratí. Hráči si mohou vybrat ze široké škály designových možností, vyjádřit svůj styl a sdílet své výtvory s online komunitou, rovněž napříč platformami.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 právě vychází na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a Steam pro Windows PC®.