Vyšlo MotoGP 2022

Vyšlo MotoGP 2022
Vyšlo MotoGP 2022
Vyšlo MotoGP 2022
Vyšlo MotoGP 2022

MotoGP 2022

Dokonalá edice s exkluzivními vlastnostmi pro nováčky i hardcore fanoušky závodů na dvou kolech

Milán, Itálie, 21. dubna 2022. Společnosti Milestone a Dorna Sports S.L. s potěšením oznamují, že MotoGP™22, nejnovější kapitola uznávaného herního simulátoru závodů na dvou kolech, právě vyšla na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch™ a Steam.

MotoGP™22 rozšiřuje dědictví této videoherní značky i samotného sportu a přidává jedinečný herní režim. NINE Season 2009 je fascinující způsob, jak si připomenout jednu z těch nejneuvěřitelnějších sezón v historii MotoGP™. Nostalgický a dojemný dokumentární film, kterým provází Mark Neale, režisér několika nejlepších dokumentů o MotoGP™, s více než 50 minutami původních záběrů ze sezóny 2009 a skutečnými ukázkami ze hry, vytváří velmi podmanivý zážitek motocyklové simulace. Hráči se ocitnou v kůži legendárních závodníků, jako je Rossi, Pedrosa, Stoner a Lorenzo, a budou čelit dechberoucím výzvám, aby zopakovali historické okamžiky.

NINE Season 2009 replikuje všech 17 grand prix této sezóny, rozdělených do kapitol s celkem 39 výzvami.

Edice pro rok 2022 rovněž přidává nové dedikované funkce pro nováčky i zkušené hráče: rozšířenou výuku a MotoGP™ Academy. Díky těmto dvěma novým, na míru šitým režimům budou mít hráči šanci mistrovsky zvládnout své znalosti o dvou kolech nebo se naučit základy a zahájit svůj výstup na profi úroveň.

Výuka obsahuje sérii vyhrazených herních relací, které nováčkům pomohou pochopit základy hry díky specifickým výzvám zaměřeným na elektroniku, spotřebu, teplotu brzd a základní rozdíly mezi hlavními třemi kategoriemi.

MotoGP™ Academy vás naučí, jak zlepšit jízdní styl a být neporazitelný na každé trati, a odhalí tajemství, která vám pomohou čelit všem zatáčkám a těm nejtěžším trajektoriím.

Systém jízdní analýzy navíc pomáhá jezdcům díky vyskakovacím zprávám, které se objevují na konci závodu a navrhnou hráči, jak upravit úroveň obtížnosti na základě schopností a výkonu. Hra může doporučit aktivaci částečné nápovědy nebo odehrání konkrétní výuky kvůli zaplnění mezer ve znalostech o hře.

Manažerská kariéra je zpět a umožňuje hráčům rozhodnout, jestli si založí nový tým, anebo se přidají k nějakému skutečnému. Tento herní režim rovněž přináší možnost ponořit se do hloubky strategických detailů pomocí vývojových bodů a přiřazení výzkumných pracovníků, aby vás dostali na vrchol a pracovali na vývoji motorky s ohledem na aspekty, jako je motor, rám, aerodynamika a elektronika. Cesta může začít úplně dole, kdy si založíte juniorský tým v kategorii Moto2™ či Moto3™, vyberete si sponzora a najmete týmového manažera, technického ředitele a aspoň jednoho závodníka.

MotoGP™22 dosahuje dosud nevídaného moto realismu. Skutečný zážitek nové generace, který stírá hranice mezi videohrami a realitou.

  • Dosud neviděná úroveň realismu: nové animace obličeje, vylepšené 3D postavy a depa
  • Úprava výšky: hráči budou moci manuálně spravovat mechanismus RHD a ovládat kompresi závěsů motorky
  • Rozšířené tratě: povrch byl vylepšen, aby byl sjízdnější
  • Vylepšený systém závěsů: přepracovaný kvůli lepšímu pocitu při přejíždění přes obrubníky
  • Deformace pneumatik: realističtější chování pneumatik, které zážitek dále přibližuje skutečnosti

A úplně poprvé v historii této série obsahuje MotoGP™22 velmi žádanou lokální hru na rozdělené obrazovce pro 2 hráče*, online hru více hráčů* a cross-play v rámci konzolí stejné skupiny.

MotoGP™22 právě vyšlo na PlayStation 4, PlayStation 5**, Xbox One, Xbox Series X|S** a Nintendo Switch.

*Hra více hráčů na rozdělené obrazovce a online není podporována na Nintendo Switch
**Hra podporuje bezplatný upgrade a Smart Delivery