Vyšlo rozšíření na Farming Simulator 2022 - Kubota Pack

Vyšlo rozšíření na Farming Simulator 2022 - Kubota Pack
Vyšlo rozšíření na Farming Simulator 2022 - Kubota Pack
Vyšlo rozšíření na Farming Simulator 2022 - Kubota Pack
Vyšlo rozšíření na Farming Simulator 2022 - Kubota Pack

Kubota Pack přináší výběr těch nejlepších strojů od renomované japonské nadnárodní korporace

Vstupte do své nové kanceláře na kolech!

Oblíbená nová značka u zemědělských obchodníků: Farming Simulator 22 díky Kubotě nabízí svým fanouškům další licencovanou značku, o kterou mohou rozšířit svůj vozový park farmářských strojů. Vydavatel a vývojář GIANTS Software dnes vydal Kubota Pack s jedenácti novými vozidly a nástroji. Ten je dostupný na PC, Mac a konzolích, je obsažen v Season Passu pro 1. rok a vychází digitálně po celém světě spolu s krabicovou verzí pro PC ve vybraných regionech. Premiérový trailer představuje nové stroje a nástroje a také novou funkci pro fanoušky hry více hráčů.

Představujeme dosud největší traktor Kubota a další

Výběr strojů od renomované nadnárodní korporace, která vznikla v japonské Ósace před více než 130 lety, umožňuje řešení různých každodenních farmářských úkolů – od orání polí po převoz výrobků. Součástí balíčku jsou traktory Kubota M8, dosud největší traktor od této značky, a také série M5, M6 a M7.

Balíček rovněž obsahuje kolový nakladač, smykem řízený nakladač, dvě užitková vozidla s prostorem pro vaše přátele na místech spolujezdce v online hře více hráčů a další stroje a nástroje od Kuboty. Do virtuálního šatníku navíc přibývá oblečení se značkou Kubota pro hráčské postavy. Přehled všech vozidel a nástrojů najdete níže.

  • Kubota M5, M6, M7, M8 Series
  • Kubota R640
  • Kubota SSV75
  • Kubota SVL97-2
  • Kubota RTV-XG850 Sidekick
  • Kubota RTV-X1140
  • Kubota M77
  • Kubota LA 2255

Přídavek do virtuální garáže si vyžádali fanoušci

„Díky tomu, že jsme do ansámblu zemědělských značek v naší sérii přidali Kubotu, nabízíme našim věrným fanouškům dalšího velkého mezinárodního hráče, kterého si žádali,“ komentuje Thomas Frey, místopředseda obchodního rozvoje v GIANTS Software. „Máme radost, že jsme uzavřeli partnerství s tímto historickým výrobcem, jehož motory pohánějí celou řadu dnešních farmářských operací po celém světě.“

„Zareagovali jsme na dotazy komunity #KubotaCountry, která se ptala, kdy bude moci používat vybavení od Kuboty ve Farming Simulatoru,“ říká John Lee, marketingový ředitel v Kubota Tractor Corporation. „Jelikož Kubota letos slaví 50 let v USA, načasování pro Farming Simulator 22 nemohlo být lepší. Nadále rozšiřujeme linie svých produktů, navazujeme na náš dlouhý odkaz výroby inovativního vybavení, které přináší celou řadu spolehlivých, kvalitně sestavených strojů, jež jsou připraveny zvládnout těžké úkoly v zemědělském, stavebním a komerčním oboru a v obytném prostředí. Dává smysl, abychom oslovili nové potenciální zákazníky ve virtuálním prostředí a ukázali jim, co naše vybavení dokáže.“

Farming Simualtor 22 Kubota Pack je nyní v prodeji v krabicové verzi na PC s českými titulky.