Vzdejte se, pozemšťané, totální anihilace pod taktovkou DAH už je v plném proudu

Vzdejte se, pozemšťané, totální anihilace pod taktovkou DAH už je v plném proudu

Invaze začala: Destroy All Humans!

Radujte se, titěrní lidičkové! Ten den konečně nastal. Destroy All Humans! na PlayStation®4, Xbox One™ a PC je na pultech obchodů. Vy tak můžete být svědky slávy Furonského impéria ve svém obýváku a nemusíte přesouvat své hnutí odporu ven!

Detaily o Cryptových zbraních

V tomto novém video seriálu vám Cryptosporidium-137 s potěšením předvede svůj úžasný arzenál pro vyhubení lidstva. Počínaje dezintegračním paprskem uvidíte novou zbraň každý týden na kanálu THQ Nordic na YouTube.

Vítá vás...

Cryptova dobrodružství ho zavedou na pár zajímavých fiktivních míst ve Spojených státech během ohnivých 50. let. V novém seriálu „Vítá vás…“ vám THQ Nordic představí slavné lokace jednu po druhé od Turnipseed Farm přes Santa Modesta až po Area 42 a Capitol City. Všechna videa ze série "Vítá vás…" jsou dostupná na kanálu THQ Nordic na YouTube.

K dispozici je bezplatné demo

Víme, že většina z vás humanoidů se nemůže dočkat, až bude svědky slávy Furonského impéria, takže máte možnost zahrát si demo Destroy All Humans! na PC ještě dnes:
Demo Destroy All Humans! na službě Steam.
Demo Destroy All Humans! na službě Gog.com.

Crypto-137 Edition, která obsahuje sošku Crypto-137, batoh Crypto, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je možné pořídit za DMOC 399 € / cryptoměnu v hodnotě sedmi tun šťávy ze zmasakrovaných krav.

DNA Collector's Edition, která obsahuje sošku Crypto'N'Cow, klíčenku, šest litografií, protistresovou hračku a všechny herní skiny Crypto, to vše v prémiovém balení, je v prodeji za DMOC 149.99 € / cryptoměnu v hodnotě dvanácti spálených lidských stehenních kostí.

Hra Destroy All Humans! je v prodeji na PC, PlayStation®4 a Xbox One™ u vašeho oblíbeného prodejce. Kromě standardní edice jsou k dispozici i dvě edice speciální.