Wrath: Aeon Of Ruin PS4

Novinka
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Wrath: Aeon Of Ruin PS4
Kód0008265
EAN5055957703066
Datum vydání7.6.2024
Popis

3D Realms, tvůrci her Duke Nukem 3D, Prey a Max Payne, představují hardcore střílečku z první osoby, která běží na technologii hry Quake 1. WRATH vytvořily ruce nekromantů ze scény kolem hry Quake a je to pořádná řežba. Tady nepřežijete...

O hře

Jste Cizinec. Kdysi jste se plavili po Bezvěkém moři a nyní se ocitáte na břehu umírajícího světa. Z pohlcující temnoty se vynoří postava v bílém plášti, Pastýř zbloudilých duší, který vám uloží těžký úkol ulovit zbývající strážce Starého světa. Musíte se vydat do rozlehlého šera a prozkoumat starobylé rozvaliny, objevit zapomenutá tajemství a bojovat proti hrůzám, jež se tam skrývají.

V žilách hry WRATH, poháněné legendární technologií Quake 1, koluje DNA uznávaných stříleček z 90. let. WRATH využívá nadčasových prvků klasických titulů, jako je DOOM, QUAKE, DUKE NUKEM 3D, BLOOD, UNREAL a HEXEN, a převádí je do 21. století.

Jste vybaveni mimořádně silnými zbraněmi a inventářem mocných artefaktů a musíte se vydat do starobylých hrobek, zatopených trosek, zlověstných chrámů a kvílejících lesů, abyste rozsévali smrt mezi nepřátele. Své protivníky však nesmíte podcenit, neboť jsou silní a je jich hodně. Pokud budete chtít přežít všechny nástrahy, bude vaše mysl muset být stejně ostrá jako vaše čepel.

Klíčové body

Svět hry WRATH je bohatý na napínavé souboje, rozmanitá prostředí a strhující příběh. Každý prvek je zručně propojen a vytváří autentický a okouzlující zážitek, jenž je stejně nadčasový jako hry, které ho inspirovaly.

  • Prozkoumejte rozsáhlý svět zahalený temnotou, který vytvořily vášnivé ruce zkušených nekromantů ze scény kolem hry Quake.
  • Proklestěte si cestu díky arzenálu smrtonosných zbraní, z nichž každá má několik palebných režimů.
  • Poznejte svého nepřítele. Ve stínech číhají různé děsy, které prahnou po vaší krvi.
  • V temných zákoutích světa jsou ukryté velmi silné artefakty. Najděte je a dominujte nad svými nepřáteli.
  • Hru WRATH pohání legendární technologie Quake 1 a je to v každém ohledu autentická klasická střílečka.
  • Ponořte se do hry díky strašidelné hudbě, jež se zrodila ve zvrácené mysli Andrewa Hulshulta (Quake Champions, Rise of the Triad, Dusk a Amid Evil).

SortimentPlayman/Contact Sales
PlatformaPS4
Žánrakční
Jazykanglický
Související produkty