Wreckfest SWITCH

Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Wreckfest SWITCH
Kód0007421
EAN9120080076526
Datum vydání21.6.2022
Popis

Wreckfest je po okraj naplněný vylepšeními a možnostmi úprav. Ať už se připravujete na další demoliční derby s vyztuženými nárazníky, exteriérovými klecemi, bočními chrániči a spoustou dalšího, anebo připravujete auto na drtivý závod pomocí součástek, které zvyšují výkon motoru, jako jsou vzduchové filtry, vačkové hřídele, palivové systémy atd., Wreckfest bude tou nejlepší bojovou motosportovní hrou na trhu.

Jedinečné závodní zážitky

  • Vzrušující závodní akce bez pravidel s jedinečnými okamžiky, kterých lze dosáhnout pouze díky realistické fyzikální simulaci. Užijte si šílené závody na vysokorychlostních okruzích, čelte totálnímu destrukčnímu šílenství na bláznivých tratích s křižovatkami a protijedoucím provozem anebo rozpoutejte demoliční chaos v arénách derby.

Úžasná auta

  • Naše auta jsou stará, omlácená a vyspravovaná... Styl a osobnost z nich jen srší! Od starých amerických úderníků přes živá evropská auta po zábavné asijské vozy – nic podobného v ostatních hrách nenajdete.

Významné úpravy

  • Změňte nejen vzhled svého auta, ale také mu vylepšete zbroj – vyztužte je těžkým železem, které vás chrání před poškozením, ale také přidává váhu, což má vliv na ovládání vozu. Upravte své auto a udělejte z něj robustní tank nebo křehkou, ale bleskově rychlou raketu – anebo cokoliv mezi tím!

Hra více hráčů

  • Zlikvidujte kamarády online a otestujte limity závodění, zatímco budete usilovat o titul demoličního mistra!

Náročné režimy

  • Užijte si nesmírnou zábavu s kombajny, sekačkami na trávu, školními autobusy, tříkolkami a spoustou dalších.

Režim kariéry

  • Bojujte v šampionátech, získávejte zkušenosti, odemykejte si nová vylepšení a auta a staňte se šampionem Wreckfestu všech dob!

SortimentComgad/THQ
PlatformaSWITCH
Žánrzávodní
Jazykanglický
Související produkty