Wreckreation PC

Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Wreckreation PC
Kód0007670
EAN9120080078704
Datum vydání31.12.2024
PopisTechnické parametry

Wreckreation je domov vašeho vlastního MixWorld, 400 čtverečních kilometrů velkého závodiště, které můžete tvořit, přetvářet a ničit. Hru Wreckreation vyvinulo Three Fields Entertainment, tým složený z tvůrců série Burnout a Need for Speed, jako ultimátní otevřený sandboxový zážitek pro fanoušky řízení i závodění. Kompletní svět podle vašeho designu anebo navržený společně s přáteli online. Ve Wreckreation se můžete neustále snažit být rychlejší než ostatní, provádět lepší triky nebo způsobovat lepší havárie proti zbytku světa na tratích a okruzích, které si navrhnete vy sami nebo vaši přátelé. Ale ty vaše budou nejspíš stejně lepší.

  • Namixujte si žebříček – dělejte rekordy sedmi různými způsoby, kdykoliv a kdekoliv vyrazíte na ulici ve svém MixWorld: drift, vzdušné závody, těsnoty, kaskadérské kousky, bouračky a tradičnější časový režim.
  • Namixujte si svět – obrovský otevřený svět, který můžete objevit a navrhovat. Pokládejte skokánky, smyčky, poloviční potrubí, pohyblivé překážky a další prvky téměř kdekoliv ve svém MixWorld. Ani obloha není hranice!
  • Namixujte si auto – barvy nátěrů, finiše, kola, forsáž, zvuky motoru, barvy skel, pneumatiky, ruční řazení či řadicí páka – na cokoliv si vzpomenete, to si můžete upravit.
  • Namixujte si hudbu – stanice rádia jsou neopěvovaní hrdinové závodních her. Poslouchejte 16 různých kanálů a novinky z vašeho MixWorld nebo streamujte vlastní seznam skladeb přímo ze Spotify.
  • Namixujte si všechny režimy – ať už jde o prostý závod, anebo týmovou soutěž kaskadérů, kdy váš tým dostane bod za to, že stráví nejvíc času ve vzduchu anebo udělá první přemet, hratelnost ve svém světě ovládáte vy sami.
  • Namixujte si všechno – v MixWorld můžete být bůh! Ovládejte počasí, denní dobu a provoz! Najděte si prázdná místa a budujte stavby, které budou mít dopad na váš svět nad rámec základů. Moc máte ve svých rukou.

SortimentPlayman/THQ
PlatformaPC
Žánrzávodní
Jazykanglický

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

  • MINIMÁLNÍ
    budou upřesněny později
Související produkty