Yum Yum Cookstar SWITCH

Akce
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Yum Yum Cookstar SWITCH
Kód0007717
EAN4020628646929
Datum vydání11.11.2022
Popis

Ujměte se role ambiciózního kuchaře ve hře Yum Yum Cookstar, kterou vás bude provázet šéfkuchařka Yum Yum! Naučte se kuchařské techniky a zábavné recepty a zúčastněte se kulinářské soutěže – dokážete svými lahodnými pamlsky ohromit porotu?

Připravte se na zcela nový kuchařský zážitek s Yum Yum Cookstar, což je pokračování oblíbené hry Cooking Mama: Cookstar.

Míchejte, smažte, krájejte, pečte a ovládněte přes 70 receptů v energetické nové kulinářské soutěži, kterou pořádá šéfkuchařka Yum Yum.

Šéfkuchařka Yum Yum je kulinářská umělkyně a také fanynka jednorožčího jídla, která vám představí kreativní pokrmy s vegetariánskými variantami včetně duhových vaflí, jednorožčího smoothie, sushi burrito a vrstveného dortu z francouzských toastů. Tři kompletně nadabovaní porotci s odlišnou osobností ohodnotí vaše vaření vtipnými hláškami, jež napsali scenáristé filmové série National Lampoon.

Vrhněte se na spoustu herních režimů se čtyřmi úrovněmi obtížnosti, denní výzvu a mezinárodní turnaje, kde si můžete odemknout celou řadu úprav pro kuchyni a příslušenství.

Začněte vařit za úžasného soundtracku od cenami ověnčeného skladatele Nile Rigerse.

Hlavní vlastnosti:

Šéfkuchařka Yum Yum

Svérázná šéfkuchařka Yum Yum není jen kulinářská umělkyně, ale také velká fanynka jednorožčího jídla. Uvádí kuchařskou soutěž, motivuje hráče a představuje barevné a kreativní pokrmy jako duhové vafle, jednorožčí smoothie, sushi burrito či vrstvený dort z francouzských toastů.

Porotci

Kritik, výstředník a popová hvězda: Tito tři velmi odlišní porotci mají různé preference, pokud jde o jídlo, a buď váš výkon pochválí, nebo budou mít sžíravé komentáře podle vašeho výsledku. Dokážete na ně udělat dojem?

Herní režimy

Připravit, pozor, TEĎ! Zdokonalte své kuchařské schopnosti v různých herních režimech.

Odemykejte si nové recepty do kuchařské knihy v režimu Kulinářské techniky.

Udělejte dojem na porotu díky lahodným pokrmům v režimu Jeden recept.

Chcete výzvu? Zvládněte 3 recepty najednou během maratonu v režimu Kombo turnaj.

Díky Rychlé hře můžete uvařit své oblíbené recepty podle svého.

V režimu Food Snap and Share můžete své lahodné výtvory vyfotit a sdílet se světem.

Recepty

Ovládněte desítky kuchařských technik a odemkněte si přes 70 jedinečných receptů! Udělejte dojem na porotu díky všedním laskominám či kouzelným jednorožčím receptům, jako je jednorožčí horká čokoláda. Nejste masožravec? Žádný problém! Yum Yum Cookstar obsahuje masové i vegetariánské varianty jídel.

Nastavení obtížnosti

Yum Yum Cookstar nabízí 4 úrovně obtížnosti: relax, klidná, profi a kuchařská hvězda. Užijte si snadné vaření, anebo se chopte výzvy a staňte se kuchařskou hvězdou! Díky radám šéfkuchařky Yum Yum z vás bude profík cobydup.

Ovládání/mechanismy

Yum Yum Cookstar nyní obsahuje dodatečné minihry založené na rytmu. Načasování a rytmus jsou klíčem k uvaření lahodného jídla. Sekejte, smažte a krájejte přísady a zdokonalte své kulinářské výtvory ve více než 40 jedinečných minihrách.

Ovládání pro Nintendo Switch

V ručním režimu vykonávejte pokyny šéfkuchařky Yum Yum pomocí dotykové obrazovky či tlačítek a ovládacích páček. V TV režimu si můžete vybrat mezi tlačítky a páčkami, anebo můžete proces vaření zkombinovat díky přesnému pohybovému ovládání.

Ovládání pro PlayStation

Vykonávejte pokyny šéfkuchařky Yum Yum pomocí tlačítek a ovládacích páček, některé minihry můžete vyřešit pomocí touchpadu či pohybu ovladače.

SortimentPlayman/Koch Media
PlatformaSWITCH
Žánrsimulátor
Jazykanglický
Související produkty