3DS - Disney Infinity: Starter Pack

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Není skladem
» VÝROBCE: Disney
» BARCODE: 8717418390655
» KAT. ČÍSLO: CGD3082
» CENA: 449 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:


 

 

V nové videohře Disney INFINITY ožijí světy od společností Disney a Disney / Pixar jako nikdy předtím.

Čeká na vás svět plný fantazie a neomezených možností.

 

Na oficiální stránky hry http://www.disneyinfinity.cz/ se dostanete po kliknutí na obrázek

 

 

Představujeme Disney Infinity – novou videohru pro 3DS i další platformy, kde pouhá jiskra naděje zažehne nekonečnou svobodu.

Vyberte si svou oblíbenou postavičku, zvolte svět, ve kterém si budete hrát a prožijte neuvěřitelná dobrodružství. Bojujte s nepřáteli, řešte hádanky, překonávejte překážky a plňte celou řadu dalších jedinečných úkolů.

Hrajte si ve světě Příšerek, Pirátů z Karibiku a Úžasňákových.

 

Ujměte se role Sulleyho, „strašáka“ s přirozeným talentem; staňte se kapitánem Jackem Sparrowem, obávaným pirátem s mečem; nebo se proměňte do pana Úžasňáka, jednoho z největších bojovníků proti zločinu na světě.

 

Postavičky ze startovní sady: Sulley, pan Úžasňák a kapitán Jack Sparrow

 

 

 

Nebo si vybudujte vlastní svět! Odemykejte virtuální hračky z každé herní sady Disney Infinity – postavičky, budovy, zbraně, pomůcky a další – a uložte si je do své krabice s hračkami Disney Infinity, kde je všechny můžete smíchat a vytvořit si svou vlastní hru.

 

Tyto a další postavičky lze zakoupit zvlášť

 

 

V krabici s hračkami Disney Infinity neplatí žádná pravidla, takže si můžete stvořit jakékoliv dobrodružství, jaké si jen budete přát. Zaleží jen na vás a vaší představivosti!

 

Disney Infinity pro 3DS je samostatná hra Disney Infinity, která využívá jedinečných možností handheldu, aby hráčům nabídla škálu mihiner inspirovaných Krabicí s hračkami s oblíbenými postavičkami z nejznámějších značek od studií Disney a Pixar.

 

Sbírejte další. Čím více budete hrát, tím více si toho odemknete. A čím více toho budete mít, tím více herních možností získáte! 

 

Jak zařízení funguje, se dozvíte po kliknutí na obrázek

 

Také si můžete přidávat nové herní sady a figurky Disney Infinity. Nebo posuňte svůj zážitek s Disney Infinity na zcela novou úroveň pomocí herních mincí Disney Infinity – ty představují zcela nový způsob, jak si odemknout schopnosti pro postavy, zábavné pomůcky a další možnosti, jak upravit svůj svět.

 

Příběh nikdy nekončí. Startovní sada Disney Infinity je totiž jen začátek. Brzy vyjde mnoho dalších postaviček a světů od společnosti Disney a Disney/Pixar, díky nimž bude mít vaše představivost neomezenou inspiraci!

 

Startovní sada obsahuje:

• Videohru pro konzoli 3DS

• Základnu Disney INFINITY pro konzoli 3DS

  • Zařízení podporuje hru pro 2 hráče.

• 3 figurky Disney INFINITY: Pan Úžasňák, Jack Sparrow a Sulley

• 3 herní sady Disney INFINITY: Univerzita pro příšerky, Piráti z Karibiku a Úžasňákovi

• Herní minci Disney INFINITY

Online klíč pro registraci na internetu a zpřístupnění dalších funkcí

 


 

 

Hodnocení tisku

 

Kouzlo Disneyho filmů a zábavních parků se střetne s nejnovějším odvážným videoherním počinem této společnosti – DISNEY INFINITY, hračkami nabitým světem, který hráčům umožní vysnít si a postavit svůj vlastní zábavní park – takový, ve kterém ožijí postavy, atrakce a hry podle jejich vlastního designu. - Polygon

 

Pokud jste někdy snili o tom, že spojíte Stitche s Raubířem Ralfem a Jackem Skellingtonem a pošlete je na procházku vlastními světy, právě nadešel váš čas. Colette Bennett, CNN

 

DISNEY INFINITY, odvážný a okázale převratný počin od společnosti Walt Disney Co. má sloučit hry a hračky ze svého rozsáhlého portfolia oblíbených pohádkových postaviček. Matt Peckham, Time

 

Dosud nevídaným a nečekaným způsobem umožní Disney hráčům INFINITY vytvořit si vlastní hry podobně jako v Minecraftu a sdílet je s komunitou ostatních uživatelů INFINITY. Gregory Schmidt, New York Times

 

 

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?