Novinky

Kingdom Come: Deliverance

» Kingdom Come: Deliverance

- Není skladem
1 399 Kč

Worms Revolution Deluxe Edition

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 30 až 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)
» VÝROBCE: Team17
» BARCODE: 8592720121261
» KAT. ČÍSLO: CGD2866
» CENA: 399 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

Worms™ Revolution je nejnovější hrou z klasické série tahové strategie na PC, která tentokrát přináší skvělé nové funkce a nádhernou 3D grafiku, přičemž ale zachovává původní 2D hratelnost, kterou si fanoušci tolik oblíbili.  Můžete si zahrát rozsáhlý režim pro jednoho hráče, který obsahuje jak příběhovou kampaň, tak mise s hádankami, nebo se vrhnout rovnou do války pro více hráčů online nebo na jednom počítači. Úplně poprvé dojde na využití dynamické vody, fyzikálních předmětů a tříd červů! Přiřaďte červům třídy, upravte jejich vzhled i nářečí, zkrátka si hru přizpůsobte podle sebe!

  

 

Klíčové prvky

 

 • Třídní boje! Vyberte si ze 4 různých tříd: voják, průzkumník, vědec a drsňák. Hráči si mohou odemknout celkem 16 červů (4 z každé třídy) a ti pak utvoří jejich tým. Do boje můžete vyrazit s jakoukoliv kombinací.
 • Upravte si červíky! Upravte červy pomocí spousty různých klobouků, brýlí, knírů, náhrobků, vítězných tanečků, nářečí a poprvé v historii i mnoha cetkami!
 • Rozsáhlý režim pro jednoho hráče. Probojujte se 32 misemi v kampani pro jednoho hráče. Chcete procvičit nejen svaly, ale i mozek? Čeká na vás 20 misí s hádankami!
 • Obsahuje editor úrovní. Vytvořte si nová prostředí, které budou moct červíci zlikvidovat.
 • Nové ohromující krajiny. Bojujte na život a na smrt ve 4 jedinečných krajinách: pláž, stoky, farma a strašidelná úroveň
 • Bitvy více hráčů! Zažijte lokální či online bitvy až pro 4 hráče. Vyberte si ze 3 různých režimů: Deathmatch, Pevnosti nebo Klasika
 • Dynamická voda. Dynamická voda funguje v řadě nových zbraní a udělátek a také se může objevit v terénu už na začátku souboje.
 • Výbušné fyzikální předměty! Fyzikální předměty jsou zničitelné věci, které mají devastující účinky, přičemž každá z nich vybuchuje jiným způsobem. Dávejte si pozor, až při výbuchu vypustí jed, oheň nebo vodu!
 • Nové zbraně. Spláchněte červíky pomocí nových vodních zbraní: vodní bomba, vodní pistole a vodní nálet. Dynamickou vodu lze vypustit pomocí nového udělátka - zátky. Také je zde kapsář, díky kterému můžete nepřátelům krást vybavení, a hasák, pomocí něhož opravíte poškozené kulometné věže a fyzikální předměty.
 • Humorný scénář a dabing. Worms™ Revolution v sobě snoubí dvě komediální legendy, kteří vdechují život zábavnému světu červíků. Spisovatel Dean Wilkinson, nositel mnoha cen BAFTA, se postaral o scénář, který oživá díky hlasu skvělého Matta Berryho coby neviditelného vypravěče a průvodce horu a Dona Keystona, tvůrce dokumentů z divoké přírody.

 

 

Hlášky z recenzí Worms™ Revolution

 

„Skvělé“

„Kol a kolem, tohle je skvělá hra za skvělou cenu.“

IGN – 8,5/10

 

„Worms Revolution jsou tak dobří, jak kdy tato značka byla. Je to stará dobrá šílená legrace a to je vše, co jsem opravdu chtěl.“

Destructoid – 8/10

 

„Skvělá směs může vydržet věky. Obzvláště s ovečkami.“

Games™ - 8/10

 

„bezvadně se hraje s ostatními hráči, ať už offline, nebo online.“

360 Gamer – 8/10

 

„Tohle si musíte zahrát...“

„Arkádový titul, který bezpodmínečně musíte mít. Tohle vás rozseká“

This is Xbox – 9,5/10

 

Hlášky z recenzí Worms™ 2 Armageddon:

„bezvadně se hraje s přáteli.“

Worth Playing – 8,9/10

 

„...pokud jste čekali na dobrou hru Worms na X360, tady ji konečně máte.“

Game Planet - 9/10

 

„skvělé balení, které obsahuje ty nejlepší prvky této série.“

GameSpot – 8/10

 

 

Minimální konfigurace:

 • Systém: Windows XP
 • Procesor: Dual Core CPU
 • Paměť: 2 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB), Intel HD3000 nebo Radeon HD 3650 (512 MB)
 • Další požadavky: širokopásmové připojení k internetu

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?