PS4 - The Council

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Předobjednávka
» DATUM VYDÁNÍ: 22.11.2018
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Big Ben Interactive
» BARCODE: 3499550370041
» KAT. ČÍSLO: CGD4352
» CENA: 799 Kč ks
Expedice již den před datem vydání 22.11.2018.
Sdilet
POPIS HRY:

Kompletní sezóna The Council vám zajistí přístup ke všem 5 epizodám.


The Council je epizodní hra jako žádná jiná. Díky svěžímu pojetí příběhového dobrodružství bude na vašich volbách a rozvoji postavy skutečně záležet. Čekají vás rozhodnutí se závažnými následky, ale také budete rozvíjet širokou škálu schopností, které přímo ovlivní průběh děje. Následky jsou trvalé, takže není cesty zpět. Ponořte se do příběhu o intrikách a manipulaci ve stylu klasických detektivek, který prožijete s hrstkou zajímavých postav, z nichž každá skrývá své vlastní temné tajemství. Nikomu nevěřte a odhalte závažnou pravdu – nehledě na to, co to bude stát vaši mysl a vaše tělo.
 

Hra The Council začíná v roce 1793, kdy se hráč ujímá role člena tajného spolku Louise de Richeta poté, co ho na svém soukromém ostrově nedaleko Anglie přivítá záhadný lord Mortimer. Spolu s ním se zde nachází několik významných hostů, mezi které patří i Napoleon Bonaparte a prezident nově zformovaných Spojených států amerických George Washington. Toto soukromé setkání však není to nejpodivnější – nedávno se na ostrově ztratila Richetova vlastní matka a každý z přítomných má podle všeho své vlastní tajné plány.

 

The Council přináší nové pojetí žánru, neboť jádro hratelnosti vyvěrá z manipulace a manévrování mezi střety s postavami pomocí jedinečného systému sociálního vlivu. Během konfrontací můžete pomocí schopností a omezených zdrojů získat výhodu a dosáhnout kýženého výsledku. Hráči budou odměněni za znalosti psychologických slabin a předností jednotlivých postav i za přípravu před průzkumem a vyšetřováním. Nezdařený rozhovor neznamená konec hry a žádnou akci nelze vzít zpět. Následky jsou permanentní a mohou vyústit v trvalé fyzické znetvoření či duševní rysy, které podpoří či zbrzdí zbytek hráčova dobrodružství.
 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Okamžitý přístup ke všem pěti epizodám
  • Více než deset hodin vyšetřování a intrik
  • Rozhodnutí, které výrazně ovlivní osud vaší postavy
  • Vysoká znovuhratelnost díky příběhu s mnoha rozvětvenými konci
  • Jedinečný systém dialogů a sociálního vlivu
  • Silné mechanismy RPG (třídy, schopnosti atd.), které vás vtáhnou do hry

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?