XB360 - Sniper: Ghost Warrior 1

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Předobjednávka
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: CI Games
» KAT. ČÍSLO: CGD4351
» CENA: 299 Kč ks
Datum vydání hry není dosud známo.
Sdilet
POPIS HRY:

Po svržení demokratické vlády v Isla Trueno nastoupí k moci agresivní a nepřátelský velitel. Dobře vycvičená zvláštní jednotka je vyslána na pomoc rebelům, kteří stojí před úkolem, jejž by dokázal zvládnout jen odstřelovač. Kromě intenzivních sniperských misí se hráči zúčastní i celé řady útočných scénářů, během kterých jejich zbraně a zkušenosti výrazně pomůžou nedostatečně vyzbrojeným povstalcům. Hra Sniper: Ghost Warrior staví hráče před zcela nové výzvy, které jsou jak náročné, tak zábavné.

 

 

Hru Sniper: Ghost Warrior vyvinulo studio City Interactive, které se zaměřuje na hry příští generace, takže představuje působivou grafiku a technologický herní zážitek a obsahuje realistickou balistiku, který měří trajektorii střely a vliv prostředí jako třeba větru, mlhy a deště. V rámci široké škály úrovní pro jednoho i více se hráči budou muset potýkat s rozmanitým náročným terénem. Hráči se ujmou role neviděného válečníka, elitního odstřelovače z velmi dobře vycvičené zvláštní jednotky, jehož jedinečné schopnosti v plížení, detekce cíle, průzkumu a střelbě rozhodnou o úspěchu mise. Během tajných misí budou muset hráči zlikvidovat nepřátele jednu ránu do hlavy za druhou, aniž by je někdo směl zpozorovat.

 

Klíčové vlastnosti:

 

Nejrealističtější odstřelovačský zážitek ve videohře, ve kterém se musíte starat i o svůj dech, aby vaše střelba byla přesnější.

Užijte si kompletně realistický systém balistiky, který bere v potaz trajektorii náboje a vliv prostředí jako třeba vítr, mlhu a déšť.

Zasazujte dokonalé střely do hlavy a sledujte náraz své střely do nepřítele díky dokonalé přesnosti v Bullet Cam.

Široká škála druhů misí od střetů sniper vs. sniper, taktický útok v reálném čase a přestřelky s předurčenou výbavou.

Hrajte za dvě odlišné postavy: za odstřelovače a pozorovatele.

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?