XOne - No Man’s Sky

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Není skladem
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: 505 GameStreet
» BARCODE: 8023171041834
» KAT. ČÍSLO: CGD4320
» CENA: 1 399 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

No Man’s Sky je epické sci-fi dobrodružství napříč celým nekonečným vesmírem, ve kterém každá hvězda je světlem vzdáleného slunce, které obíhají planety plné života, a vy můžete navštívit úplně kteroukoliv. V tomto nekonečném, procedurálně generovaném vesmíru objevíte místa a tvory, které dosud žádný hráč neviděl – a možná už ani nikdy neuvidí.

 

Uprostřed galaxie je záhadné tajemství, neodolatelný pulz, který vás láká na epickou výpravu, na jejímž konci chcete odhalit pravou povahu kosmu. Vaše cesta bude plná nebezpečí, budete se potkávat s nepřátelskými tvory a krutými piráty, a abyste přežili, musíte se připravit a vylepšovat svou loď, oblek i zbraně.

 

Ať už se rozhodnete bojovat, obchodovat nebo objevovat, každé rozhodnutí má své následky a bude utvářet vaši cestu do hlubin hry No Man’s Sky.

 

Klíčové vlastnosti

 

Nyní podporuje kompletní hru pro více hráčů

Budete moct objevovat vesmír se svými kamarády anebo narážet na náhodné poutníky. Můžete pomáhat přátelům a zůstat naživu, anebo lovit ostatní. Ať už si budete stavět drobné přístřešky, nebo komplexní kolonie, váš tým je bude sdílet se všemi hráči. Bojujte jako pirát nebo letec v epických vesmírných bitvách s přáteli i nepřáteli. Závoďte v exo-letounech v podivných mimozemských krajinách, vytvářejte závodní tratě a sdílejte je online.

 

Vydejte se na epickou výpravu

Objevte pravou povahu kosmu. Budete čelit nepřátelským tvorům a krutým pirátům; zjistíte, že smrt má svou cenu; a přežití se bude odvíjet od rozhodnutí, která budete činit ohledně toho, jak budete vylepšovat svou loď, svou zbraň a svůj oblek.

 

Najděte si vlastní osud

Vaše cesta hrou No Man’s Sky závisí jen na vás. Budete bojovník, který bude lovit slabé a brát si jejich bohatství, nebo budete lovit piráty a odměny vypsané na jejich hlavu? Nebo snad obchodník? Hledejte bohaté zdroje na zapomenutých planetách a prodávejte je za tu nejvyšší cenu. Nebo snad budete objevitel? Vyrazte za hranice známého vesmíru a objevujte místa, která dosud nikdo jiný neviděl.

 

Sdílejte svou cestu

Galaxie je živoucí místo. Mezi hvězdami cestují obchodní kolony, frakce bojují o území, piráti loví neopatrné a policie vše neustále sleduje. Všichni ostatní hráči žijí ve stejné galaxii a vy si můžete vybrat, jestli s nimi budete svoje objevy sdílet na mapě, která obsahuje celý známý vesmír. Možná kromě těch svých uvidíte i výsledky jejich činů…

 

Pokračování

 

Obsahuje všechny aktualizace

 

Verze na Xbox One je rozšířená pro Xbox One X (HDR, 4K a další) a obsahuje aktualizace Foundation, Pathfinder a Atlas Rises.

 

Do hry přibylo i budování/sdílení základny, planetární vozidla, zbraňové specializace, režim trvalé smrti, zcela nový a přepracovaný ústřední příběh, portály, nový procedurální systém misí, vylepšení obchodu, ekonomie v soustavách, společný průzkum a spousta dalšího.

 

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?