XOne - Zumba World Party

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Není skladem
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: 505 GameStreet
» BARCODE: 8023171033709
» KAT. ČÍSLO: CGD1530
» CENA: 1 399 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Pouze přední světová značka fitness vám může nabídnout interaktivní zážitek tak velký, že obepíná celou Zemi! Poprvé v historii vás Zumba® zve na kulturní jízdu kolem světa ve hře Zumba® Fitness World Party. 
 
World Party je nejnovějším dílem veleúspěšné videoherní značky Zumba® Fitness, která prodala přes devět milionů kopií na celém světě.
Procestujte svět se slavnými instruktory zumby, roztančete se na melodii kulturní směsice tanečních stylů čítající přes 40 čerstvých hitů a tanečních sestav a odemkněte si odměny, které odhalí bohaté dědictví každé lokace. Naučte se milovat cvičení s touto zábavnou a osvobozující výpravou, která vám rozšíří hranice poznání!
 
 
Vlastnosti hry
● Buďte fit díky více než 40 tanečním sestavám a čerstvým originálním skladbám a hitům od dnešních velkých hvězd včetně Lady Gaga, Pitbull a Daddy Yankee.
● Naučte se přes 30 tanečných stylů z celého světa včetně takových, jak jsou salsa, hip-hop, Tahitian, kalypso, Bollywood, Cumbia, Reggaeton a irský step, plus nové přídavky jako Plena, Blues, Capoiera a Girly Funk.
● Prozkoumejte svět v novém režimu Světové turné, který odemyká písně ze sedmi světových destinací a představí vám autentické zvyky, místní rytmy a domorodé taneční styly.
● Díky nové vizuální prezentaci se budete cítit, jako byste cestovali kolem světa se svými oblíbenými slavnými instruktory zumby!
● Podpora dvou hráčů na Xbox One a Kinect pro Xbox360 a čtyř hráčů na Wii U a Wii vám umožní roztančit večírek s přáteli a členy vaší rodiny v kooperativní hře.
● Nastavte si osobní cíle fitness nebo zkuste splnit přednastavené cíle, díky čemuž si odemknete bonusové odměny a tipy pro fitness.
● Obohaťte své cvičení pomocí aplikace Progress Tracker Plus, která sleduje všechny vaše statistiky: body za techniku, spálené kalorie, splněné cíle atd.
● Cvičte se 14 hvězdnými instruktory zumby, čekají vás Beto, Gina Grant a Kass Martin.
● Tančete přirozeně s volnýma rukama s technologií Xbox One a Kinect, která umožňuje kompletní sledování pohybu a tudíž osvobozující interaktivní cvičení. Verze na Wii U a Wii obsahují exkluzivní pásek Zumba® Fitness, do kterého můžete zasunout ovladač Wii Remote.
● Odemkněte si motivační odměny na své cestě kolem světa: videa o vývoji hry, razítka do pasu, pohlednice, suvenýry a tipy pro fitness.
● Pochlubte se svou kondičkou díky 45 přednastaveným kurzům nebo si nastavte své vlastní cvičení.
● Přístupná hratelnost obsahuje tanečný sestavy s nízkou, střední i vysokou intenzitou pro všechny úrovně a také rozšířený výukový režim.
 
 
Exkluzivní obsah verzí pro Xbox One® a Kinect™
● Exkluzivní tanečný sestavy
● Posílejte si s přáteli zprávy a snažte se splnit komunitní cíle na Xbox Live
● Hlasové ovládání pro navigaci v nabídkách
● Herní lokalizátor kurzů vám pomůže najít aktivní kurzy zumby ve vašem okolí
● Online novinky o hře Zumba®
● Žebříčky a trofeje
 
 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?